Tirsdag 2. desember kl. 1100-1300 blir det Julemusikk & moro med Odd Arne Sørensen og Hans Olav Trøen på Kløfta velhus. Kaffe og vaffel kr. 80 inkl. en overraskelse for en besøkende.
De folkekjære artistene og musikantene Odd Arne Sørensen og Hans Olav Trøen presenterer juleslagere fra 50- tallet og fram til i dag. Stikkord er allsang, spelleglede, trivsel og garantert god julestemning.
Odd Arne, trekkspell, en veldig anerkjent musikant på sitt instrument Han er norsk og nordisk mester i gammaldans som solist og med Finnskogkvintetten. Og bakgrunn fra flere av landets ledende danseorkestre.
Hans Olav, vokal og gitar, har også bred bakgrunn fra flere av landets ledende danseorkestre.
Gutta har til sammen 4 Spellemannpriser, en rekke nominasjoner og gullplater. Og har tross sin relativt unge alder, mer enn 40 års sceneerfaring. Hele Norge har hatt besøk av gla´gutta, samt Sverige, Færøyene, Tyrkia, Spania og Thailand.
«Odd Arne og Hans Olav har et helproft og mangfoldig konsept som treffer øverste note både på leveranse og underholdning. Duoen er en festgarantist på hvilket som helst publikum.»
Gjør deg klar for en konsert med garantert musikkglede og julestemning- og det er lov å danse!
Publisert: 01.04.2025 10:50
Sist endret: 11.08.2025 11:00